.

.

56028196AD 68164850AA Гувернерот Притисок Сензор Трансдуцерот За Chrysler Dodge A500 A500SE 44RE 40RH 42RH 42RE 2000

56028196AD 68164850AA Гувернерот Притисок Сензор Трансдуцерот За Chrysler Dodge A500 A500SE 44RE 40RH 42RH

Оценка на посетителот:

DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка

СОСЕМА НОВ ГУВЕРНЕР ПРИТИСОК СЕНЗОР (исто Така познат како Трансдуцерот) Ова се Вклопува сите A500 & A518 модел Автоматско Преноси 2000-2017 (исто Така 42 RE / 44 RE / 46 RE / 47 RE / 48 RE) Ова е Mopar Дел Бр 56028196 AD Ажурирана со Нови Дел не. 68164850 AA Chrysler 56028196 AA Chrysler 56028196 AB Chrysler 56028196 AC Chrysler 56028196 AD Ова е Сосема Нова Ажурирана верзија на Dodge & Chrysler апликации.

Карактеристики на предлогот

Зафатнина:
56028196AD 68164850AA
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
За Chrysler Dodge A500 A500SE 44RE 40RH 42RH 42RE 2000
Бренд Име:
NSGMXT
Година:
Притисок Сензор За Chrysler Dodge A500 A500SE 44RE 40RH 42RH 42RE 20
Име На Модел:
56028196AD 68164850AA
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Гувернерот Притисок Сензор Трансдуцерот
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Притисок Сензор
ОЕМ БР. 1:
A500 A518 42RE / 44RE / 46RE / 47RE / 48RE
ОЕМ БР. 2:
56028196AD 68164850AA
Автомобил:
Dodge & Chrysler
n:
Гувернерот Притисок Сензор Трансдуцерот
1:
2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
2:
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Купувачи како што избираат