.

.

5 Stlyes Пластични Cookie Калапи Бисквит Габи, Зеленчук Секачи Moldes Galletas DIY Кујната Готвење Алатки

5 Stlyes Пластични Cookie Калапи Бисквит Габи, Зеленчук Секачи Moldes Galletas DIY Кујната Готвење Алатки

Оценка на посетителот:

DEN 85.00 -5 %
DEN 89.28
Залиха
Достапно за нарачка


5 Stlyes Пластични Cookie Калапи Бисквит Габи, Зеленчук Секачи Moldes Galletas DIY Кујната Готвење Алатки
Карактеристики на производот :
1 : 100% Храна-одделение пластика , ФДУ/LFGB, SGS стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис
Ветувам : Доколку скршени кога примате, ние ќе ја.
Производ M odel
Производ Големина
Дијаметар : за 4.5/6.0/7.0/8.0/9.0 см , висина : 4cm
Производ тежина
за 65 G
Производ Материјал
Храна-одделение пластика
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Карактеристики на предлогот

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,ЕЕЗ,LFGB,CIQ,ОД FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН

Купувачи како што избираат