.

.

Пулсот Мотор :42mm Плоштадот :Двоен-Крај 0J6107802000 кука нож моторни применливи Tajima TFGN серија компјутер везови машина

Пулсот Мотор :42mm Плоштадот :Двоен-Крај 0J6107802000 кука нож моторни применливи Tajima TFGN серија компјутер

Оценка на посетителот:

DEN 2974.56
Залиха
Достапно за нарачка


Јас свечено изјавуваат :
Оваа резервни делови се користи во "TAJIMA"и"Shenzhou Tajima","II P T"Три брендови на компјутер везови машина, ако користите на везови машина не е на три брендови,може да ви донесе загуба!
Опис На Производот :
TAJIMA Tajima везови машина посебни пулсот мотор (моторни) за Tajima TFGN серија компјутер везови машина за Дел број 0 J6107802000 Други општи број 0 J6107801000, 0 J6107800000, 0 J610780**** англиски име Пулсот Мотор : 42mm Плоштадот : Двоен-Крај Кинески име Пулсот моторни Други Кинески имиња Кука нож моторни Применливи модели TFGN

Карактеристики на предлогот

боја:
0J6107802000, 0J6107801000, 0J6107800000
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Додатоци име:
Пулсот мотор / мотор
Опсег на примена:
компјутер везови машина
Применливи место:
Фабриката за употреба
Додатоци употребувајте:
Вез опрема додатоци
Модел:
Плоштад
Име на производ:
Кука нож мотор
Спецификации:
0J6107802000,0J6107801000,0J6107800000

Купувачи како што избираат