.

.

WSFS Топла 12mm Надвор Кол 22 Ft Флексибилни Спирала Жица Заврши Десктоп КОМПЈУТЕР за Управување со Кабел

WSFS Топла 12mm Надвор Кол 22 Ft Флексибилни Спирала Жица Заврши Десктоп КОМПЈУТЕР за Управување со Кабел

Оценка на посетителот:

DEN 157.92
Залиха
Достапно за нарачка


Име На Производ : Спирала Заврши;Материјал : Полиетилен
Боја : Црна;Вкупна Должина(Прибл.) : 6.9 M / 22 Ft (271.7")
Надворешен Дијаметар : 12mm / 0.47'Дебелина : 1mm / 0.04"
Нето Тежина : 154g
Пакет Содржина : 1 x Спирала Заврши Флексибилни, еднократно, на спирала дизајн, полиетиленски материјал.
Дизајниран да им овозможи на breakouts на еден/повеќе жици.
Одлично за искористување повеќе кабли во една податлив пакет.
Може да се заштити кабли од можните штети, се користи за компјутерски кабел, автомобил кабел, или со други механички опрема.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат