.

.

Компатибилен со Kanz103,106,Cardioline делта 3plus,60plus ЕКГ 10 олово,Еден-парче кабел и leadwires,16PIN,4.0 банана,IEC или АХА.

Компатибилен со Kanz103,106,Cardioline делта 3plus,60plus ЕКГ 10 олово,Еден-парче кабел и leadwires,16PIN,4.0

Оценка на посетителот:

DEN 1368.00 -25 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топло прашува : Ако ви треба АХА, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Големина:
16PIN,4.0banana,IEC
Функција:
екг кабел
Број На Модел На:
KI04-2M6A
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
Kanz103,104,106, Cardioline делта 1plus, 3plus,60plus.
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)

Купувачи како што избираат