.

.

За исклучување на винил 080210270S49 висина од околу 50mm за Tajima везови машина игла род горните и долните делови

За исклучување на винил 080210270S49 висина од околу 50mm за Tajima везови машина игла род горните и долните

Оценка на посетителот:

DEN 1963.20
Залиха
Достапно за нарачка


Јас свечено изјавуваат :
Оваа резервни делови се користи во "TAJIMA"и"Shenzhou Tajima","II P T"Три брендови на компјутер везови машина, ако користите на везови машина не е на три брендови,може да ви донесе загуба!
Опис На Производот :
[ексклузивно] Tajima везови машина посветен компјутер продажбата на дел од игла бар под црни гумени делови Дел број 080210270 S49 Други општи број CX0505010000, CX0505020000, FX0515000000, FX0515010000, FX051501 S000, FX051500 S000, FX051502 S000, 080210270 S23, 080210270 S34, 080210270 S35, 080210270 S46,, 080210270 S48,,, и англиски име Игла Бар Reciprocator[S] Кинески име Игла бар горните и долните делови на Други Кинески имиња Црна Гел (или исклучете тип црна лепак) надворешен дијаметар / големина на Висина од околу 50mm Применливи модели TMFX, TFGN, TMCE, TCMX, TMLH, TLMX

Карактеристики на предлогот

боја:
080210270S49, FX0515020000, 080210270S35, 080210270S23, 080210270S20, FX051502S000, FX051501S000, FX051500S000, CX0505020000, CX0505010000, FX0515000000, FX0515010000, 080210270S34, 080210270S46, 080210270S48
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Додатоци име:
Игла бар горните и долните делови
Опсег на примена:
компјутер везови машина
Применливи место:
Фабриката за употреба
Додатоци употребувајте:
Вез опрема додатоци
Модел:
Бар Reciprocator[S] Игла
Име на производ:
Црна заболување Бар Reciprocator Игла
Вкупната големина (L * w * h):
Висина на околу 50 (mm)

Купувачи како што избираат