.

.

1Pcs Сребро Пети Ноктите Nipper Нерѓосувачки Челик Машина Ingrown Пети Clipper Педикир Помине Уметност Алатка

1Pcs Сребро Пети Ноктите Nipper Нерѓосувачки Челик Машина Ingrown Пети Clipper Педикир Помине Уметност Алатка

Оценка на посетителот:

DEN 311.52
Залиха
Достапно за нарачка


Плаќање
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Добредојдовте на нашата продавница!
Објектот Специфики :
Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки челик
Тежина : 65g
Должина : 12. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Гаранција
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Answer : ___________________________ Note :
Чистење на residuals по употребата секое време
Овој објект се препорачува за приватна употреба.
Одлично за средување на ingrowing ноктите, дебели ноктите, тешко ноктите, leuconychia, пченка итн. Доколку се користи од страна на друго лице, дезинфекција се предлага
Ве молиме капа на работ кога не се користи за безбедно чување
Чувајте го надвор од дофат на деца; да се избегне места кои се влажни и вода.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Враќање/Поврат
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Запомнете да го чистите нагоре по употребата, во близина на костец и капа на раб. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Пролет Применува Curving Closable Крајот за удобен и сигурен сметководствена
Специјално дизајнирани за ingrowing ноктите, со најдолг и најостро сечење на работ, направени од не ' рѓосувачки челик
Овој предмет е дизајниран со пластична капа за сечење на работ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT.
Пакет се вклучени :
1* Пети Ноктите Clippers
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Екстра Остри сечење поени и да се направи од Нерѓосувачки Челик,тоа може да се користи за да се намали најтешко ноктите. Uncap пред употреба, и unclose крајот на рака костец. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.5 cm
Пакет содржи : 1 x Пети Ноктите Clippers
Ве молиме овозможи грешка поради рака мерење
Карактеристики :
Има криви месечината како форма за лесно сечење, со двоен извори за издржливост и да се зајакне.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Број На Модел На:
Помине Уметност Алатка
Големина:
Toe Nail Nipper
Тип:
Рака На Нога Датотека
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1pcs
боја:
Сребро.

Купувачи како што избираат