.

.

5*5*3cm Накит Earring Прстен Подарок Мрежа линии Имитација на Кожа Кутии Quare Картон Со Сунѓер 100pcs/многу Бесплатен превозот

5*5*3cm Накит Earring Прстен Подарок Мрежа линии Имитација на Кожа Кутии Quare Картон Со Сунѓер 100pcs/многу

Оценка на посетителот:

DEN 2640.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
надвор : 5*5*3cm Во : 4.4*4.4*1.2 CM
Сунѓерот : 1.5 CM
Боја : види на сликата покажа
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на кутијата не се вклучуваат.
Answer : ___________________________ Note :

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
5*5*3cm
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Шарени
Материјал:
Картон

Купувачи како што избираат