.

.

HRH 50pcs TPU Тастатура Заштитник на Кожата Покритие за MSI GE62 GS70 GS60 GT72 GT72S PE60 PE70 GE72 GP72 GP62 WS60 WT72 GS72 WS72 GL72

HRH 50pcs TPU Тастатура Заштитник на Кожата Покритие за MSI GE62 GS70 GS60 GT72 GT72S PE60 PE70 GE72 GP72 GP62

Оценка на посетителот:

DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Купи со доверба
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Направени од не-токсични, отпорни, високо-одделение TPU материјал повеќе тенки и високото транспарентен.
Превозот
1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Објектот испратени од Кина преку Кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 дена. Не влијае на светлина за осветлување на копчињата Обезбеди удобно внесување чувствуваат Отстранлив, Еколошки заштитни и идеален за отпор против пијалок или храна spillage е дома или на работа.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници
. НЕ ја поддржува Европската/велика БРИТАНИЈА верзија која "Внесете" клуч изгледа како "7" форма
Вистински фотографии :
Купи сега повеќе отстапки!
Ви благодариме за вашиот интерес во Шенжен CH Заштитник Co. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
За повеќе информации за производот, контактирајте со нас, одговор во рок од 8 часа, ако не веднаш. 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Мора да го вклучите вашиот aliexpress име и краток опис на неисправни проблем во вашето враќање пакет. Тоа задржува вашата тастатура секогаш нови и чисти.
HRH Висок Квалитет Ултра Тенок TPU Тастатура Маска
Опис :
Совршено се вклопуваат за MSI GE62 GS70 GS60 GT72 GT72 S PE60 PE70 GE72 GP72 GP62 WS60 WT72 GS72 WS72 GL72 GL62 Премиум TPU материјал Ultrathin 0. Ако не примите објект по 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот., Ltd - околу компјутерски додатоци специјалист
Сите тастатура заштитници немаат мало пакет. HRH рака тастатурата на екранот кожи е занает, кој не може да се удвои од страна на машини и други продавачи
Тастатурата ги Покрие Компатибилен со
Оваа маска компатибилен за MSI GE62 GS70 GS60 GT72 GT72 S PE60 PE70 GE72 GP72 GP62 WS60 WT72 GS72 WS72 GL72 GL62
Пакет се вклучени :
50 x TPU тастатурата на кожата
Внимание ве молиме :
Ова опфаќа САМО одговара за Америка/САД верзија на тастатурата.
Гаранција
1. Ние Брод на Светот.18 mm Дебелина (една петина дебелината на силиконска кожа) за да се минимизира пишување пречки. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. HRH, изумител на тастатурата кожи и продолжува да го бара за најдобар квалитет со моден дизајн за да се обезбеди дека органски кашмир се чувствуваат.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Функција:
Dustproof
сертификација:
CE FCC
Дебелина:
0.1 mm
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Материјал:
TPU
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Модел:
За MSI GS60

Купувачи како што избираат