.

.

Врвен Квалитет Italina Бренд Исклучителна Мозаик Бел Бисер Крокодил Pendant Clavicle Синџир Ѓердан за Жените Мода Накит

Врвен Квалитет Italina Бренд Исклучителна Мозаик Бел Бисер Крокодил Pendant Clavicle Синџир Ѓердан за Жените

Оценка на посетителот:

DEN 225.00 -15 %
DEN 264.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Pendant Големина:
31mm*16mm
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
20045378300
Должина:
400mm+50mm

Купувачи како што избираат