.

.

3 еез Црево ID 6mm 8мм 10мм 12mm Месинг Barb Фитинг Крстот 4 начин црево barb конектор

3 еез Црево ID 6mm 8мм 10мм 12mm Месинг Barb Фитинг Крстот 4 начин црево barb конектор

Оценка на посетителот:

DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Црево ID 6mm 8мм 10мм 12mm Месинг Barb Фитинг Крстот 4 начин црево barb конектор
Материјал : Месинг
Одговара За Црево ID : 6mm 8мм 10мм 12mm (Pls изберете големина ти треба)
Корисни Совети :
1. Сакате да ги нарачате 5 компјутери или повеќе со помал единечна цена ?

Карактеристики на предлогот

Големина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
003
Тип:
Крстот
Обликот:
Еднаков
врска:
barb
Глава Кодот:
Круг
Материјал:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат