.

.

13cm Симпатична Мини Вистински Зајакот Крзно Пом Пом Копче Синџир Меки bunny keychain Играчка Кукла Торба за во Автомобил Копче Прстен Keychain Накит за Подарок

13cm Симпатична Мини Вистински Зајакот Крзно Пом Пом Копче Синџир Меки bunny keychain Играчка Кукла Торба за

Оценка на посетителот:

DEN 193.00 -19 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


Bunny Рекс Зајакот Крзно Торба Чанта Keychain Пом Кукла Топката Копче Синџир Прстен Pendant
100% нов и висок квалитет!
Metierial : Легури Синџир + Рекс Крзно
Повод : Торба, Автомобил, Клуч Прстен
Големина : околу 5.11 "(13 cm)
Answer : ___________________________ Note : 1. Двете ве Молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење. PLS бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Поради разликата меѓу пазарот монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Копче Синџир
3.Доби ве молиме да користите фен за да свират тоа.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
зајакот крзно
Метална боја:
Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
PYCCKNN MEX
Големина:
Мала големина 13cm
Мали Димензии:
Едноставна OPP вреќа, не подарок кутија.

Купувачи како што избираат