.

.

2018 Специјална Понуда Продажба Топката Имајќи Rodamientos Бесплатен Превозот 4pcs 8x16x5 Метал Штитови Лежишта Abec-7 Smr688 Zz S688ZZ S688

2018 Специјална Понуда Продажба Топката Имајќи Rodamientos Бесплатен Превозот 4pcs 8x16x5 Метал Штитови Лежишта

Оценка на посетителот:

DEN 376.00 -9 %
DEN 412.80
Залиха
Достапно за нарачка


SMR688 ZZ Имајќи ABEC-7 4 PCS 8x16x5 mm Минијатурни S688 Z Бренд Име AXK Објект S688 ZZ Материја Длабоко Ритам Топката Имајќи ID 8мм OD 16mm Ширина 5mm Количество 4pcs

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како tytle
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
Челик
Должина:
16
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
4piece
Тежина На Пакет:
0.001kg (0.00lb.)
Пакет Големина:
16cm x 16cm x 1cm (6.30in x 6.30in x 0.39in)

Купувачи како што избираат