.

.

beibehang Обичај големи мурали high - definition цвеќиња цреша дрво во ЖИВО позадина позадина позадина de papel parede

beibehang Обичај големи мурали high - definition цвеќиња цреша дрво во ЖИВО позадина позадина позадина de papel

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

· Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .8 m Висина = 1.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Не позадина ролни.
1 s quare метар = 1pcs.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Благодарам u така многу. Не ѕидот налепници.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. (ширина и висина) .76m2 заокружување .

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
боја:
13197340

Купувачи како што избираат