.

.

Probty NP-W126 NPW126 НП W126 LCD Батерија Полнач За Fuji HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1 XM1 X-T10

Probty NP-W126 NPW126 НП W126 LCD Батерија Полнач За Fuji HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1 XM1 X-T10

Оценка на посетителот:

DEN 729.00 -5 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка

NP-w126 LCD USB Полнач за For Fuji Карактеристики : 1.Кратки-коло заштита 2.мала тежина, лесно да се носат 3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен 4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштита Спецификации : Боја : Црна Текст : AC 100 V-240 V 50/60 Hz Max 150m A Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m Ah DC 8.4 V 600m Ah Компатибилен Предмети : Fujifilm Fine Pix : HS50 EXR HS30 EXR HS33 EXR Пакет се Вклучуваат : 1 x Двојна Батерија Полнач

Карактеристики на предлогот

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
NP-W126
Батеријата Број:
2
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Употреба:
Камерата

Купувачи како што избираат