.

.

ТАЈВАН Besdia Ултразвучно & Micromotor систем Ултразвучно Lapping Машина AR-600 Тројна Функција Практични Тип

ТАЈВАН Besdia Ултразвучно & Micromotor систем Ултразвучно Lapping Машина AR-600 Тројна Функција Практични Тип

Оценка на посетителот:

DEN 88264.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Besdia
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Фреквенција:
18 ~ 26 kHz
Тип:
Умре Мелница
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
AR-600
Тежина:
2.0+0.254KG
Номинална Напон:
AC-90V ~ 250V, 50/60 Hz

Купувачи како што избираат