.

.

Boarseman Нови K25 Sprot Во уво Слушалка Hifi Музика Слушалки Бучава Поништување EarBuds 3,5 мм Бас Стерео за Iphone, Samsung XiaoMi

Boarseman Нови K25 Sprot Во уво Слушалка Hifi Музика Слушалки Бучава Поништување EarBuds 3,5 мм Бас Стерео

Оценка на посетителот:

DEN 316.00 -25 %
DEN 421.92
Залиха
Достапно за нарачка


Boarseman Нови K25 Sprot Во уво Слушалка Hifi Музика Слушалки Бучава Поништување Ear Buds 3,5 мм Бас Стерео за Iphone, Samsung Xiao Mi Опис :

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Оригиналниот Boarseman K25 Слушалка
Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,за Видео Игра,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.2 m
Со Микрофон:
No
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Безжичен:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Vocalism Принцип:
Orthodynamic
комуникација:
Жичен
Отпорот:
32Ω
Бренд Име:
boarseman
комуникација:
слушалка за мобилни телефони
Стил:
за iphone 6 за iphone 6s за iphone 5s 4s на iphone SE
Употреба:
За samsung галакси s7 За samsung галакси s6 За samsung галакси s5
Функција:
Hifi Слушалка,бас звук,рамна глава приклучок
SKU:
1801281
Компатибилен за 3 :
За xiaomi mi5 redmi забелешка 3 про паметни телефони
Компатибилен за 1 :
За Леново за oneplus 3 за Huawei p10 за meizu
боја:
црна, црвена,сина
FeatureA:
За xiaomi redmi 4 про, За samsung галакси j5 за xiaomi mi 6
Bluetooth Верзија :
Слушалки за pc,за MP3 MP4 плеер,за Таблет компјутер

Купувачи како што избираат