.

.

SC да SC Влакна Печ Кабелот Скокач Кабел СМ Симплекс Еден Режим Оптички за Мрежен Кабел 3м/10ft 5m/16ft 10m/33ft

SC да SC Влакна Печ Кабелот Скокач Кабел СМ Симплекс Еден Режим Оптички за Мрежен Кабел 3м/10ft 5m/16ft 10m/33ft

Оценка на посетителот:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


SC да SC Влакна Печ Кабелот Скокач Кабел СМ Симплекс Еден Режим Оптички за Мрежа 10m
Конектори : SC да SC
Основни : Еден Режим Влакна
Густина : Симплекс
Заврши/Големина : PC полски
Механички својства
Заменливост (дп) : ≤ 0.1
Вибрации (дп) : ≤ 0.1 (5 до 50 hz, 1.5 мм)
Затегнувачка цврстина (дп) : ≤ 0.1 (од 0 до 15 Kg се повлече)
На висока температура ≤ на 0,2 d B (+85 ° C за 50 часа)
Ниска температура ≤ на 0,2 d B (-40 ° C за 50 часа)
Температурата велосипедизам ≤ на 0,2 d B (-40 ° C до 85 ° C , 5 циклуси)
Влажност ≤ на 0,2 d B (-25 ° C ~ 65 ° C , 93%)
Примена :
Сигнал за пренос и пренос на податоци
Телекомуникациската мрежа, локална мрежа (LAN), метрополитенска област мрежи, оптичко влакно комуникациски системи
Оптички влакна опрема за тестирање / инструментација
Оптички влакна CATV (кабелска телевизија), оптички влакна сензори
Влакна-оптички широкопојасен интернет-home, FTTH влакна на домот
Оптички влакна печ панели, багажник и ѕид оптичките инсталации единица

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
3m, 5m, 10m
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
кабел
Производи Статус:
Акции
Тип:
Ethernet Кабли

Купувачи како што избираат