.

.

BellFlower Лето Boho Фустан Etehnic Секси Печати Ретро Гроздобер Облека Tassel Плажа Облечи Бохемски Хипи Фустан Наметка Vstidos Mujer

BellFlower Лето Boho Фустан Etehnic Секси Печати Ретро Гроздобер Облека Tassel Плажа Облечи Бохемски Хипи Фустан

Оценка на посетителот:

DEN 669.00 -32 %
DEN 983.04
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Tassel
Бренд Име:
BellFlower
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Печати

Купувачи како што избираат