.

.

Бесплатен превозот Мобилен Телефон Отворање Алатки Шрафцигер Torx Philips Рамен Pentalobe За Мобилни Поправка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон Отворање Алатки Шрафцигер Torx Philips Рамен Pentalobe За Мобилни Поправка

Оценка на посетителот:

DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 50pcs/многу Мобилен Телефон Отворање Алатка Шрафцигер Torx Philips Рамен Pentalobe За Мобилни Поправка
прецизност шрафцигер Torx Philips Рамен Pentalobe
Издржливи и висока прецизност
Алуминиум се справи со Не се лизга на зафат дизајн
Врти врвот,труд заштеда на
Магнетни малку
Во кутија за чување
Боја на screwdrivers можеби се смени,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа.Ви благодариме.
тежина : 30g
Материјал : CR-V
T2,T3,T4,T5,T6,T8,-2.0,+1.5,+2.0,Pentalobe 0.8,pentalobe 1.2,Y2.0 се достапни. Ве молиме да ни остават масажа, и кажете ни која модели што треба, и колку компјутери треба,кога ќе го поставите цел. Ако не ни остави масажа, ние ќе ги пренесе тоа случајно.

Карактеристики на предлогот

боја:
1pc, 10pcs, 50pcs
Бренд Име:
БЕС
Завртка Тип На Глава:
Torx,Дупчиња,Филипс
Големина:
116mm
Со Рачка Или Не:
Yes
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален,Не се лизга
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
BT-886
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
Torx T4 T5 T6 philips ph000 +1.5 Рамен -2.0 Pentalobe 5 ѕвезда 0.8
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Завртка Тип На Глава:
phillps дупчиња pentalobe
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат