.

.

Камен Шема СТП Кожа Половината Спојувалка за Каиш Џеб Торбичка Телефон Holster Случај за Acer Течни Z630S/Течни Z630/Z6 Плус 5.5 инчен

Камен Шема СТП Кожа Половината Спојувалка за Каиш Џеб Торбичка Телефон Holster Случај за Acer Течни Z630S/Течни

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Acer Течни Z630 S/Течни Z630/Z6 Плус Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Течни Jade Primo, Течни Z6 Плус, Течни кора од лимон Плус, Течни Z630S, Течни Z630
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична
Големина:
5.5
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Acer
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
држачот на случај:
камен шема случај
боја:
црна браун
Број На Модел На:
за Acer Течни Z630S/Течни Z630/Z6 Плус случај
ОДГОВАРА ЗА:
за Acer Течни Jade Primo/кора од лимон Плус случај

Купувачи како што избираат