.

.

За Samsung Галакси S7 S7 Работ S6 A3 Година А5 S4 S5,Пред Транспарентен TPU Мека на Допир Случај со полно тело, заштитна Јасно Покрие Луксуз

За Samsung Галакси S7 S7 Работ S6 A3 Година А5 S4 S5,Пред Транспарентен TPU Мека на Допир Случај со полно

Оценка на посетителот:

DEN 188.00 -21 %
DEN 238.08
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Samsung Галакси S7 S7 Работ S6 A3 2016 Година А5 S4 S5,Пред Транспарентен TPU Мека на Допир Случај со полно тело, заштитна Јасно Покрие Луксуз

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За iPhone 5 5s, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 Плус, S4, S5, S6, S6 Работ, S6 Работ Плус, S7, S7 Работ, A3, A5, A7, A3 2016 Година, А5 2016 Година, О7 2016 Година, J120 2016 Година, J3 2016 Година, J5, J7, Големата Премиер
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Карактеристики:
За Samsung A3 за sansung samsun sumsung sumsang
дизајн:
Животно,Jewelled,Сјајни
Обликот:
За Samsung покрие додаток торба За Samsung Галакси S7 S7 caso
Материјал:
За Samsung телефон carcaso случај Работ S6 A3 2016 Година А5 S4 S5 торба
Инсталација:
За Samsung случај bollmann) телефон торба Пред симпатична телефон
Тип:
За A3 телефон carcaso покрие Транспарентен TPU Мека carcaso funda
Димензии:
За A3 торба celular торба Допир Случај со полно тело, заштитна маска ќелија
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Купувачи како што избираат