.

.

Kpop два пати член име печатење pullover руно дуксери мажи жени зима, есен црно бела лабава sweatshirt

Kpop два пати член име печатење pullover руно дуксери мажи жени зима, есен црно бела лабава sweatshirt

Оценка на посетителот:

DEN 974.00 -40 %
DEN 1623.36
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Kpop два пати член име печатење pullover руно дуксери плус големина мажи жени зима, есен црно бела лабава sweatshirt
Материјал : памук
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 44cm биста 98cm должина 59cm ракав 56cm
М : рамо 49cm биста 105cm должина 63cm ракав 60см
L : рамо 50cm биста 114cm должина 66cm ракав 63cm
XL : рамо 53cm биста 120cm должина 70cm ракав 66cm
XXL : рамо 55cm биста 125cm должина 73cm ракав 68cm

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
ZXCJCFYLWY-138
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат