.

.

CNIM Топла 25mm ID 47mm OD 12mm Ширина Длабоко Ритам Двојно Заштитените Тркала Оска Топката Имајќи 6005Z

CNIM Топла 25mm ID 47mm OD 12mm Ширина Длабоко Ритам Двојно Заштитените Тркала Оска Топката Имајќи 6005Z

Оценка на посетителот:

DEN 139.00 -8 %
DEN 150.72
Залиха
Достапно за нарачка


*25мм ID 47mm OD 12mm Ширина Длабоко Ритам Двојно Заштитените Тркала Оска Топката Имајќи 6005 Z
25мм внатрешен дијаметар, 47mm надворешниот дијаметар, 12mm ширина, најчесто се користат за Електрични Мотори, Тркала Лежишта, HVAC, Индустриски Апликации и многу повеќе. Затворена со 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација. 25мм внатрешен дијаметар, 47mm надворешниот дијаметар, 12mm ширина, најчесто се користат за Електрични Мотори, Тркала Лежишта, HVAC, Индустриски Апликации и многу повеќе.
Затворена со 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација.
Име На Производ : Топка Имајќи
Модел Бр. : 6005 Z
Материјал : Метал
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Внатре Дијаметар : 25мм / 0.98"
Надворешен Дијаметар : 47mm / 1.8"
Ширина : 12mm / 0.47"
Нето Тежина : 78g
Пакет Содржина : 1 x Топката Имајќи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат