.

.

200PCS 0603 Отпорник Пакет 10ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 4.3 М ohm - 10M ohm SMD Отпор ...

200PCS 0603 Отпорник Пакет 10ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 4.3 М ohm

Оценка на посетителот:

DEN 131.00 -20 %
DEN 163.20
Залиха
Достапно за нарачка


200pcs 0603 1% SMD Отпорник Комплет 10 Values X 20pcs 4.3 Г-дин10 MR
Вредност Листата :

Карактеристики на предлогот

Номинална моќност:
.
Температурата На Работа:
.
Температурата Коефициент:
.
Број На Модел На:
0603 1% 4.3 Г-10MR
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Црна
Отпор Толеранција:
1%
Состојба:
Нови
Тип:
.
Технологија:
.
Отпорот:
4.3 Г-10MR

Купувачи како што избираат