.

.

YAOPEI Нов 3-Pin Camshaft Позиција Сензор 12147518628 за BMW 1 3 5 6 7 X3 Х5 Z3 Z4 E46 E81

YAOPEI Нов 3-Pin Camshaft Позиција Сензор 12147518628 за BMW 1 3 5 6 7 X3 Х5 Z3 Z4 E46 E81

Оценка на посетителот:

DEN 390.00 -17 %
DEN 470.40
Залиха
Достапно за нарачка


Нов 3-Pin Camshaft Позиција Сензор 12147518628 за BMW 1 3 5 6 7 X3 Х5 Z3 Z4 E46 E81
Слики Од ABS Camshafts Позиција Сензор :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди perfecvantage на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации :
1.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
2.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите . Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !

Карактеристики на предлогот

Резолуција:
Стандард
Тип:
Холцер
Бренд Име:
YAOPEI
Осветленост Дел Број:
12147518628
Производителот Дел Број:
12147518628
линеарна:
1
Сместување:
Вратило
Материјал:
Stnadard
Мерен Опсег:
како оригиналниот
Чувствителност:
како оригиналниот
Hysteresis:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Повторливост:
Стандард
ОЕМ:
12147518628
Тип:
Camshafts Позиција Сензор
Состојба:
Сосема Нов и Висок Квалитет
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
конектор:
3 пина

Купувачи како што избираат