.

.

АРКТИКОТ СВЕТЛИНА Отворено УВ Отпорни Брзо Сушење Брзина removeable Мажите Брз Сува Кошула, Панталони Активен спортски Панталони одговараат на

АРКТИКОТ СВЕТЛИНА Отворено УВ Отпорни Брзо Сушење Брзина removeable Мажите Брз Сува Кошула, Панталони Активен

Оценка на посетителот:

DEN 1738.00 -17 %
DEN 2094.24
Залиха
Достапно за нарачка


Пролет&Есен брзо-сува машки брзо-сува риболов кошула и панталони отворено одговараат на
дише&водоотпорен пешачење кошула панталона мажи
Големината на табелата на кошула Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 45 102 70 59 М 46 108 72 61 L 48 112 75 64 XL 49 115 77 65 XXL 50 118 78 65 големината на табелата на панталони Големина Половината Хип Бедрото Должина Ткаенината S 64-68 100 59 95 42 M 66-88 103 60 97 43 L 70-95 108 63 102 45 XL 74-96 112 64 105 47 XXL 80-102 116 66 108 47 Единица : cm 1cm=0.39 инчен
Детали :
100% полиестер windbreaker ткаенина
3 бои за да изберете : Каки,Маслиново масло,Темно сива
2013 нов стил на дизајн брзо-сува,брз-сува кошули&панталони
Маица ракави и панталони нога со патент да ја размонтираат да биде краток ракав
маици и куса нога панталони

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Бренд Име:
АРКТИКОТ СВЕТЛИНА
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Технологија:
МОЌ СУВА
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
AD227 N
Материјал:
Полиестер

Купувачи како што избираат