.

.

7/8 1 Мото Велосипед Хром Водоотпорен Црна Dial Handlebar Часовник Сјај Види#T518#

7/8 1 Мото Велосипед Хром Водоотпорен Црна Dial Handlebar Часовник Сјај ВидиT518

Оценка на посетителот:

DEN 194.00 -16 %
DEN 231.36
Залиха
Достапно за нарачка

НИ 2.42 / парче НАС 4.79 / парче НАС 27.34 / set НИ 10.93 / set НИ 4.93 / set
НИ 12.45 / set НИ 27.91 / set НИ 3.28 / парче НАС 1.7 / set НИ 7.89 / парче
100% сосема нов и висок квалитет 7/8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Црна Dial Часовник Боја : Хром Планината & Црна Површина Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум 100% Водоотпорни, Шок отпорни, Расте во мракот. Одговара најмногу на Харли мотоцикл/Cruiser/Choppe/Custom со 7/8" или 1" handlebar Големина(Кол.x H) : 4.5 x 3.0 cm/1.77"x1.18"(приближно)
Собранието Настава за Вашиот Референца Стави на планината на 1" handlebar и користење на мал клуч за да се тесни сет завртка врз handlebar. За 7/8" handlebar, се стави на гумена подлога во планината слот прв, а потоа го качи на 7/8" handlebar, користење на мал клуч за да се тесни сет завртка врз handlebar. Отстранете ја повлече табот од часовникот круна вратило. Пак круната за да го прилагодите времето на часовникот. Притисни круна на своето место за да бидете сигурни дека часовникот е трчање. Прес-одговара на часовникот со гумена заптивка во планината во место. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Мотоцикл Handlebar Часовник

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
QILEJVS
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Специјални Функции:
часовникот
Тип На Објект:
Decals & Налепници
боја:
Хром Планината & Црна Површина
Големина(Кол.x H):
4.5 x 3.0 cm/1.77x1.18(приближно)

Купувачи како што избираат