.

.

USB pdr Светилка Одбор PDR Светлина Одраз Табла со Прилагодлив Држач Страна Постави Алатка

USB pdr Светилка Одбор PDR Светлина Одраз Табла со Прилагодлив Држач Страна Постави Алатка

Оценка на посетителот:

DEN 1500.00 -43 %
DEN 2630.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
Случај
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
PDR кралот
Број На Модел На:
чекан алатки
Големина:
hammer tools
Тип:
USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет
Име:
USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
чекан алатки

Купувачи како што избираат