.

.

KELKONG За Briggs & Stratton 491588 1Pc Сина Филтри за Воздух 491588S 5043 5043D 399959 119-1909 Карбураторите

KELKONG За Briggs & Stratton 491588 1Pc Сина Филтри за Воздух 491588S 5043 5043D 399959 119-1909 Карбураторите

Оценка на посетителот:

DEN 120.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ние сме ОЕМ! Голема количина добредојдовте да контактирате со нас!
* Сосема Нов и Висок Квалитет
Пакет : 1 компјутер
Боја : Сина
Fitment :
Погодни за :
BRIGGS & STRATTON : 112200, 12 A800-12 T899,
92200 и 128700-129799 СЕРИЈА
JOH N ЕЛЕНИ E : 14 OZ, 14 SZ, JS20, JS30 и
ИЗБРАНИ МОТОРИ JA60, JA65, JS60, JS61, JS63
ТОРО : 20323, 20835, 20836,29639
ПО ПАЗАРОТ #S
STENS #102-549,
РОТАРИ # 2838,
ПРЕМИЕРОТ ЛИНИЈА# 7-02557
Карактеристики :
Здрав и удобен за носене
Исклучително остар
Парична казна нодуларен
Долг животен век
Висок квалитет
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2mm/инчен мерење на отстапување се должи на рачно мерење, ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
3. Ве молиме проверете ја вашата големина и Дел НЕ. внимателно пред да го купат.

Карактеристики на предлогот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
4.8cm
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
2.1cm
Бренд Име:
KELKONG
Објектот Тежина:
48g
Специјални Функции:
Carburetor
Материјал Тип:
метал & пластика
Име На Модел:
briggs&491588
Пакет Се Вклучени:
1Xair филтер
Услуга:
ОЕМ и примерок и ok
Carburetor:
бригс филтер за воздух 491588
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
поправка
корисникот:
Косилка за трева Fliter
Моќност Тип:
упатство

Купувачи како што избираат