.

.

МУЛТИ боја 25мм Мини Дрвени Клипови За Фото Клипови Clothespin Занает Декорација Клипови Штипки 50PCS

МУЛТИ боја 25мм Мини Дрвени Клипови За Фото Клипови Clothespin Занает Декорација Клипови Штипки 50PCS

Оценка на посетителот:

DEN 76.32
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Дрвени
Големина : 2.5 cm/0.98 инчен
Боја : мулти боја
Пакет се вклучени : 50pcs клипови

Карактеристики на предлогот

боја:
мулти боја
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Повод:
Денот на вљубените
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
фото клипови
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат