.

.

Обичај Кинески 3d бела топка сини и бели порцелански мурали,хотел, ресторан, кафуле дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Обичај Кинески 3d бела топка сини и бели порцелански мурали,хотел, ресторан, кафуле дневна соба ТВ ѕидот во

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај Кинески 3d бела топка сини и бели порцелански мурали,хотел, ресторан, кафуле дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
кинески стил
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT14076898
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат