.

.

clgxdd N-311 Мини USB приклучок конектор приклучок Конектор за микро USB џек приклучок за ASUS ZenFone Оди ZenFone Selfie ZC500TG ZD551KI

clgxdd N-311 Мини USB приклучок конектор приклучок Конектор за микро USB џек приклучок за ASUS ZenFone Оди

Оценка на посетителот:

DEN 28.00 -12 %
DEN 31.68
Залиха
Достапно за нарачка

За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
N-311
Бренд Име:
cltgxdd

Купувачи како што избираат