.

.

Голема Големина 30g/Пар Памук Лажни Гради За Рак на Дојка Постоперативна Период И им Помогнам на Биста

Голема Големина 30g/Пар Памук Лажни Гради За Рак на Дојка Постоперативна Период И им Помогнам на Биста

Оценка на посетителот:

DEN 716.00 -5 %
DEN 753.12
Залиха
Достапно за нарачка


Голема Големина 30g/Пар Памук Лажни Гради За Рак на Дојка Постоперативна Период И им Помогнам на Биста
S : 15*16cm M : 16*17cm L : 17*18cm лице : mastectomy,рак на дојка,жени,мали рамни градите омилен краток вовед : производителот директна продажба,100% памук лажни градите,лажни artifical гради,меки и удобни,без мирис,невкусна,не-токсични,да се биде секси убавина.
Употреба : Во почетокот на пост-оперативно, со цел да се заштити рана, со цел да се избегне судир со тврд предмет, секогаш треба да се носат памук лажни градите. За рамни или на мали градите, стави памук импланти на градите во градник и вашата шолја исто така, може да се зголеми, така што ќе може веднаш да се дебели.
Карактеристики : 1.различни видови за вашиот избор 2.светло ; удобен за носење 3.мие , лесно да се чисти и суви 4.реална природен изглед и вистински-допирање 5.безбедно и без несакани ефекти 6.100% чист вештачки силикони 7.секси,безбедно и мека 8.Анти-Бактериски , Анти-Статички , Дише , Еко-Пријателски
нашиот објект има положено CE,SGS тест, па можете да се чувствуваат слободни да го користите
превозот термини :
1.секогаш ќе брод во рок од 7 дена по исплата потврди
2.секогаш ќе брод од страна на кина пост воздух mail ,DHL , Fed EX ЕМС .
3 ќе пристигне во 5-10 дена со DHL или Fedex ,од страна на Кина пост регистрирани ail mail usaually земе 25~40 дена
4. пакетот ќе бидат означени како силикони подлога или присутна за да се заштити вашата приватност
PS : со ЕМС или E-ЕМС обично нема да генерација било царина и бидете сигурни дека објектот нема проблем со царинење
на прв избор за купувачот кој е од Европа ( на данокот е многу висока во Европа)
Повратни информации :
1. Вие задоволство е наша цел .
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
3. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе slove заедно со вас . Ве молиме не го остави негативни и netural повратни информации .
за нас :
1. Ние ќе го задржи Trade Manager на интернет што е можно колку што може .
2. Ако Trade Manager е исклучен линија , ве молиме оставете порака или да напишете e-mail на нас , ќе одговори во рок од 24 часа .
3. Ако сакате да купите поголеми количина за продажба на мало или целата продажна цена,ве молиме да ни ме.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
Прекрасен Пролетен Ден
Материјал:
100% Медицински Силикони
Големина:
17*18cm
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
Памук градите форма
Сексуално Сугестивна:
No
Тежина:
30g per pair
Непристојни Слика:
No

Купувачи како што избираат