.

.

Томас градина пејзаж Континентална Diy Дијамант везови 160x60cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна платно

Томас градина пејзаж Континентална Diy Дијамант везови 160x60cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна

Оценка на посетителот:

DEN 1051.00 -46 %
DEN 1945.92
Залиха
Достапно за нарачка

Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .Ефтин (извор фабрика)
3.
Добредојдовте да ја Посетите Нашата Продавница
Кликнете подолу за да внесете предмет за производот
Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме погледнете на овој линк за да добие помош
Http : //help.
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . Ви благодарам многу. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.Реална слика (задоволат побарувачката)
4.Разни модели (заокружување)
5. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.Време на испорака (5-7 дена)
За Дијаманти
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 . Превоз : Нашите производи се од Кина.com/payment_method. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас.
Томас градина пејзаж Континентална Diy Дијамант везови 160x60cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна платно
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Име : Полн плоштад дијамант мозаик сликарство
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.
Драги пријатели, вие исто така може да се допаѓа. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно . По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Постојат 447 бои . Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.
2, Според боја код, изберете боја во чинија . Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.

Карактеристики на предлогот

Големина:
80x30cm paper bags, 95x35cm Color box, 105x40cm Color box, 120x45cm Color box, 135x50cm Color box, 145x55cm Color box, 160x60cm Color box
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
Петар рен
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод кристал материјал:
Плоштад смола честички
Крстот бод тип:
Дијамант сликарство крстот бод поставите Diamon везови
Техника:
DIY
Ткаенина Тип:
Памук
Поставете Тип:
Дома декорација

Купувачи како што избираат