.

.

EACHE Висок Квалитет Најлон Сина watchbands Црна Хардвер 5 Прстени 20mm 22mm 24mm за zulu види рака,Сребрени Прстени Црни Прстени

EACHE Висок Квалитет Најлон Сина watchbands Црна Хардвер 5 Прстени 20mm 22mm 24mm за zulu види рака,Сребрени

Оценка на посетителот:

DEN 345.00 -20 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка

WATCHBAND
Добредојдовте во мојата продавница (*^_^*)
Опис Материјал со Висок Квалитет Најлон(Увоз) Должина 275mm Дебелина 1.3 mm околу Сина Боја Dseign Класичната Watchband ОЕМ Да Пакет : Watchband*1 Пролет барови*2 Пролет бар смена*1 Боја Разлика :
Кожа е Природа,Па може да има некои боја разлика на готови бенд, бидејќи различни серии на кожни ние купи (мала разлика),ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере ако се обрне внимание на тоа сериозно ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го прашам за моменталната фотографија.
Answer : ___________________________ Note : светлина и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
Превозот Предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа кога системот потврдена вашата нарачка (со Исклучок на викенди и државни празници) Општо земено, ние Само го прифати Кина пост регистрирани воздух mail .
За САД и Канада ,кога вашата нарачка повеќе од 10 ние ќе ја испрати преку E-пакет .
Ако ви треба други превозот начини како ЕМС DHL ,SF ,Fedex и слично ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери превозот цена за вас. Проценка на превозот време со Кина Пост Воздух Mail (Пр. земја ) во САД или Канада : 15-25 дена До Европа Countrys : 15-25days Да Русија : 25-40days Да Бразил : 30-50days
Услуги на клиентите (Прашања подолу )
Прашање : Ако не Сте добиле парцела во време
Одговор : ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници ,што ќе ви помогне да ги следите и да знаете следење на напредокот ,или можете да ги пратите од нив во www.17track.net
Прашање : Кога ќе се добие погрешен производи, како и погрешна боја ,погрешна големина
Одговор : Прво, ние сме многу жал ми е за грешка ,ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да се потврди ако ние треба да се испрати вистинската бендот повторно или други надоместоци мислења.
Прашање : Кога ќе се скршени /дефект производи или тоа е скршен по користење на неколку дена
Одговор : Прво, ние сме многу жал за тоа , ние можеме да го разбереме избега производ може да направи да се чувствува вознемирено , ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници за надомест на штета мислења , ние ќе работат на тоа во 48 дена
Ве молиме да веруваат во нас ,причината зошто проблеми постојат ,само затоа што ние ќе се реши
Прашање : Данок &Должност
Одговор : Општо земено, ние ќе го избере како подарок опции и напиша низок износ на наредбата ,но откако на вашиот Локален обичај да морате да ја полните било кој данок , треба да се роди Ако било какви други прашања ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.
Нашите работното време Градот Услуга Време Услуга Ден Временски Зони Кинески време 9 : 00сум -6 : 00 часот од понеделник до сабота UTC/GMT +8 Лондон Време од 2 : 00 часот -11 : 00pm понеделник –сабота UTC/GMT +0 Њујорк Време 19 : 00часот -4 : 00 часот од понеделник до сабота UTC/GMT -5 по Московско Време 4 : 00 часот -1 : 00pm понеделник –сабота UTC/GMT +3 Brasilia Време 10 : 00pm -7 : 00 часот од понеделник до сабота UTC/GMT -3
Ако сте задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде 5-ѕвезди повратни информации. Објект Како Што Е Опишано Комуникација Превозот Брзина

Карактеристики на предлогот

Бендот Боја:
Морнарица Сребрени Прстени, Морнарица Црни Прстени
Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Број На Модел На:
NL01B/NL01
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
EACHE
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
280mm
боја:
Црна,Сива,Војска Зелена
Материјал:
Најлон
Дебелина:
1.2-1.5 mm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
28 см
Бендот Ширина:
20mm 22mm 24mm
прстен боја:
Црна ,сребрена

Купувачи како што избираат