.

.

12V/24V Автомобил покривот Strobe Итни Светлина 5730SMD 72 LED Спасување Возилото за брза помош, Полициски Жолта Трепка Предупредување светилка Светилник

12V/24V Автомобил покривот Strobe Итни Светлина 5730SMD 72 LED Спасување Возилото за брза помош, Полициски

Оценка на посетителот:

DEN 3493.00 -9 %
DEN 3839.04
Залиха
Достапно за нарачка

12 V ИЛИ 24 V СИТЕ УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА! ТАКА КУЛ!!! Супер Светло Магнетни strobe светлина. Многу голема користи!! градежни, земјоделски, доаѓаат, сообраќај и повеќе КАРАКТЕРИСТИКИ : Инсталација : Plug ова во вашиот 12 V или 24 V cigarrette полесни и со magnetized дното место на било кој надворешен метал. Панел Димензии : 30.5 cm долги Број на LED : 72 Супер светло SMD 5730 LED диоди. Животниот век : 30000 часа 9 режими на Блицот, одлична за тајна или да се користи кога е потребно. ВОДА ДОКАЗ Лесно да го инсталирате, Монтирани со магнети до врвот, и приклучок во 12 V запалка приклучок. СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензии : Прибл.30.5 см(Должина ) x 16cm ( Ширина) x 7cm ( висина ) Број на LED : 72 Pcs 5730 SMD LED Wattage : 72 W Потребен напон : 12 V-24 V Жица должина : Околу.250cm Боја : Жолто Тежина : 1 KG ВКЛУЧЕНИ ВО ПАКЕТ : 1 x 72 ДОВЕДОА Автомобил Strobe светлина единица

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Бренд Име:
JIAKMJ
Напон:
12V
Број На Модел На:
Ж-YT092
Тип На Објект:
Lumens:
3400Lm
Објектот Тежина:
Влезен Напон:
DC12V/24V
Тип на материјал:
ПВЦ
Тип:
На Возилото

Купувачи како што избираат