.

.

Обичај Нордиските минималистички апстрактен модел гроздобер позадина,трпезарија дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба 3d mural

Обичај Нордиските минималистички апстрактен модел гроздобер позадина,трпезарија дневна соба троседот ТВ ѕидот

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај Нордиските минималистички апстрактен модел гроздобер позадина,трпезарија дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба 3d mural

Карактеристики на предлогот

боја:
Не ткаени, Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
g
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Тип:
Винил Позадини

Купувачи како што избираат