.

.

За Hyundai ix25 Creta 2015 2017 2018 ABS Хром Задните Wiper Задниот Поклопец Шофершајбната Wiper Автомобил Додаток

За Hyundai ix25 Creta 2015 2017 2018 ABS Хром Задните Wiper Задниот Поклопец Шофершајбната Wiper Автомобил

Оценка на посетителот:

DEN 605.00 -40 %
DEN 1008.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
SYAUAWTO
Автомобил модел:
За Hyundai Creta IX25 2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2015-2018
Специјални Функции:
Автомобил Надворешноста Страна Огледало Маска
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
01-9

Купувачи како што избираат