.

.

Јас Копчето Купи 1PC Висок Квалитет со Голема Моќ 12V Да 220V 1500W Корекција Бран Автомобил Моќ Инвертер DC-AC Бустер Дома Интелигенција

Јас Копчето Купи 1PC Висок Квалитет со Голема Моќ 12V Да 220V 1500W Корекција Бран Автомобил Моќ Инвертер DC-AC

Оценка на посетителот:

DEN 4891.68
Залиха
Достапно за нарачка


12 V Да 220 V1500 W Висока Моќност Корекција Бран Автомобили Инвертер
Коло топологија која како рбет целосна мост
Влезен напон 12 V
Излезен напон 220 (V)
Инверторот ефикасност 95 (%)
Напонот пропис стапка од 5 (%)
Оптоварување регулатива 5 (%)
Фрекфенција 50 (HZ)
Димензии 327mm * 150mm * 76mm
Максимална излезна моќ од 3000 (W)
Континуирана излезна моќност 1500 (W)
Тежина 1.58 kg
Поддршка USB излез
Вентилаторот за ладење
Излез waveform корекција синусен облик
Smart фан, големи бакарни мислења
Мулти-функција двојна AC штекер со полнење преку USB приклучок
3000 W изменета синусен облик инвертер
Батеријата напон екранот излезниот напон екранот
Сите интелигентни multi-layer security
Максимална моќ 3000 W, висок и низок напон заштита, висока температура заштита, заштита од преоптоварување, краток спој заштита, анти-статички заштита.
Апарати за домаќинство, надворешна употреба на електрична енергија, компјутерска опрема, алат, мобилни телефони / ПОДЛОГА, моторните возила и други електрична енергија
Врв енергија до 3000 W , со висока моќ на електрична енергија да се обезбеди доверба
Висок и низок напон текст заштита, автоматско исклучување, надвор отценети напон
Обезбеди автоматско исклучување заштита од прегревање, ќе продолжи од нормално, откако на почетокот
Преоптоварување protecti на, автоматски аларм во текот номинална моќност и исклучување
Краток спој заштита, да обезбеди автоматско исклучување функција
Анти-статички дизајн, што ќе ви овозможи мир на умот не допирајте на електрична енергија
Стандард на статус индикатор, нека ви се задржи чекор со оперативни услови
1*Автомобил Моќ Инвертер

Карактеристики на предлогот

Излезниот Напон:
AC НАПОН 220V±10%
конверзија ефикасност:
0.9
Бренд Име:
ЈАС КОПЧЕТО КУПИ
Влезен Напон:
DC 12V
Фрекфенција:
50Hz
Номинална моќност:
1500W
боја:
Црна
моќност:
1500watts
Објектот:
Автомобил Моќ Инвертер 12V Да 220V
Големина:
327mm*150mm*76mm
Излезен Напон Бранови:
Точно бран инверзна

Купувачи како што избираат