.

.

Colsplay Метал Core Најновите Квалитет Делукс COS Хари Потер Невил Diggory Магија Прачки/Стап со Подароци Кутија за Пакување

Colsplay Метал Core Најновите Квалитет Делукс COS Хари Потер Невил Diggory Магија Прачки/Стап со Подароци Кутија

Оценка на посетителот:

DEN 561.00 -22 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Фаза,Лесно Да Се Направи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Големина:
M
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Тип:
Стап
Материјал:
Пластични
боја:
Multicolor,Браун
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
sitck

Купувачи како што избираат