.

.

Природни африка тигар око Камен тркалезна Форма Полу Заврши Камења Топки периметар Мода Накит 6-12mm монистра Бесплатен превозот

Природни африка тигар око Камен тркалезна Форма Полу Заврши Камења Топки периметар Мода Накит 6-12mm монистра

Оценка на посетителот:

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Природни африка тигар око Камен тркалезна Форма Полу Заврши Камења Топки периметар Мода Накит 6-12mm монистра Бесплатен превозот

Карактеристики на предлогот

Должина:
perimeter480mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Pendant Големина:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
ТРОШНИТЕ
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Сертификат Број:
PZ17081241
Повод:
Партија
Број На Модел На:
HSXL001
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Haprose
Главниот Камен:
Тигар око
Периметар:
480mm

Купувачи како што избираат