.

.

T0821 T0821N Боја Мастило За Epson T0821 Перо R270 R390 TX650 T50 T59 RX590 TX700W TX800W TX720 TX700 TX800 RX61

T0821 T0821N Боја Мастило За Epson T0821 Перо R270 R390 TX650 T50 T59 RX590 TX700W TX800W TX720 TX700 TX800

Оценка на посетителот:

DEN 1031.00 -14 %
DEN 1199.04
Залиха
Достапно за нарачка

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Пакет Содржина :
1pcs x За Epson T0821 Црна Боја на Мастило
1pcs x За Epson T0822 Синозелена Боја на Мастило
1pcs x За Epson T0823 Магента Боја на Мастило
1pcs x За Epson T0824 Жолта Боја на Мастило
1pcs x За Epson T0825 Светлина Синозелена Боја на Мастило
1pcs x За Epson T0826 Светлина Магента Боја на Мастило
Кертриџ Информации :
caryridge модел : T0821 T0822 T0823 T0824 T0825 T0826 Refillable Кертриџ / CISS
Боја : Б. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ако има било какви прашања и онлајн контактирајте со нас или е-маил за нас . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 15days Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.К/C/M/Y
Тип : Боја На Мастило
Printer model :
За Epson Перо Фото R270 R390 TX650 T50 T59 RX590 TX700 W TX800 W TX720 TX700 TX800 RX610
Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
За Epson T0821 - T0826
Бренд Име:
vilaxh
Компатибилен Бренд:
Epson
КОЛИЧИНА:
6pcs/set
За Epson R270:
кертриџ за epson r270
За epson r390:
за epson r390 печатач
за epson tx 650:
кертриџ за epson tx650
За Epson TX650:
TX650
за Epson T50:
печатачот epson t50
за epson t59:
R270
rx590:
за epson rx590
tx700w:
За epson tx700w
TX800:
за epson tx800

Купувачи како што избираат