.

.

Сопствени 3d розева роза мурали de papel parede,хотел, ресторан, кафуле дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба 3d позадина цвет

Сопствени 3d розева роза мурали de papel parede,хотел, ресторан, кафуле дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3d розева роза мурали de papel parede,хотел, ресторан, кафуле дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба 3d позадина цвет

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT14238355
Шема:
Флорални
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат