.

.

REAMOR 12*6mm 316l не ' Рѓосувачки Челик Кормило Водител на Магнет Тока Рамен Кожа Кабелот Крајот Магнетски Затворач Clasps DIY Накит Наоди

REAMOR 12*6mm 316l не ' Рѓосувачки Челик Кормило Водител на Магнет Тока Рамен Кожа Кабелот Крајот Магнетски

Оценка на посетителот:

DEN 620.00 -40 %
DEN 1033.92
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.9cm
Број На Модел На:
CTK25
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
2.8cm
Објектот Ширина:
1.6cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Производ Карактеристики:
316l не ' Рѓосувачки Челик Магнет Затворач
Објектот Тежина:
17.3g
Накит Наоди Тип:
магнет затворач
Пребарување По Клучни Зборови:
Reamor Нерѓосувачки Челик Магнетски Затворач
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Затворач дупка големина:
12*6mm
Други Монистра Посебна Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Висока pholished
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија

Купувачи како што избираат