.

.

Автомобил Стилизирање на Ентериер Заден Багажникот Светло Светилка Рамка Покрие Трим Хром ABS Декорација Налепница За Мерцедес Бенц GLC Автомобил Додатоци

Автомобил Стилизирање на Ентериер Заден Багажникот Светло Светилка Рамка Покрие Трим Хром ABS Декорација Налепница

Оценка на посетителот:

DEN 900.00
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било разлики, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со слики пред да конкурираат на објектот.
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : ABS пластика
Лесна инсталација.
Вклучува : 2 парчиња од Еден Сет
Боја : Исто како слика шоу
Одговара За Мерцедес Бенц GLC (ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред да го купат. благодарам многу!)
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Се вклопува како Оригинални делови.
Лесна инсталација,чистење на прашина, масло итн со чистење-помош
Професионалната инсталација е recomended.
Лесен и брз за инсталација со 3 M лепливи ленти
Пакетот вклучува : 2 Buc / Сет за во Автомобил Багажникот Багажникот Светло Светилка Рамка Трим
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ве молиме имајте предвид дека некои земји ќе имаат обичај должност или данок за одредени ставки. Тоа е купувачот има обврска да ги плати сите endued обичај должност или данок.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Задните Трупот Светлина Светилка Рамка Покрие Трим
Материјал Тип:
Хром ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Сребро.
За:
Мерцедес Бенц GLC
intall palce :
Задните Багажникот Багажникот Светло Светилка Рамка
Количина:
1 пар
тип 1:
Внатрешни работи Автомобил-стил, Украси
тип 2:
Декорација Автомобил Додатоци
тип 3:
Хром Автомобил Стил Покрие Трим Налепници
Тип 4:
Внатрешни Работи Оркестарот Автомобил-Опфаќа

Купувачи како што избираат