.

.

Вбризгување На Гориво Регулатор На Притисок За Chevrolet Lexus Pontiac Scion Toyota Camry Авалон Celica Е Корола Сиена Матрица 23280-22010

Вбризгување На Гориво Регулатор На Притисок За Chevrolet Lexus Pontiac Scion Toyota Camry Авалон Celica Е Корола

Оценка на посетителот:

DEN 256.00 -29 %
DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка


ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници.Превозот :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Вбризгување на гориво Регулатор на Притисок За Chevrolet Lexus Pontiac Scion Toyota Camry Авалон Celica е корола Сиена Матрица 23280-22010 ОЕМ БР.2 L 2164 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Toyota Camry 2002-2006 2.5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Pontiac Атмосфера, 2003-2006 1. : FP10280-11 B1 , PR4034 , 23280-22010 , PR335 КОРИСТАТ ЗА : Chevrolet Prizm 1998-2002 1.3 L 3300 CC 202 Cu.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Земете покрај резервоарот за гориво за да се заврши работата
Карактеристики :
Имаме над 20 години искуство за производство на гориво пумпа.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Toyota Camry 2005-2006 3.Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.4 L 2398 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Scion x A 2004-2006 1.3 L 3300 CC 202 Cu.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Авалон Права 2005-2011 3.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Lexus ES350 2007-2010 3. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram .4 L 2362 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Solara 2004-2008 3.5 L 1497 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Scion x B 2004-2006 1.8 L 1794 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Ехо 2000-2005 1.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
100% механички тестирани пред да ја напушти фабриката обезбедува оптимални перформанси и зголемена издржливост
За Деловните Корисници :
1. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Toyota Camry 2004 3. нашата компанија има 4 години интернет продаде искуство. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Може да се однесува на следниве слики за детали :
1. pls дозволете ни да знам ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин.Плаќање :
1.5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Celica 2000-2005 1.8 L 1795 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота е корола 1998-2006 1.За Нас :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш.8 L 1794 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Сиена 2001-2003 3.4 L 2362 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Toyota Camry 1999-2006 3.5 L 1497 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Авалон 2002-2004 3.3 L 3300 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated em-состојба :
100% Сосема Нов Во Фабрика Оригиналниот Пакет. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Lexus ES330 2004-2006 3.8 L 1795 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Scion тц 2005-2010 2.Задоволството На Клиентите :
1.
Секој производ кој е произведен во ISO 9000 / ISO 9001 / ISO 9002 заверена објекти со исклучителна изработка.8 L 1795 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота MR2 Spyder 2000-2005 1.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Тојота Solara 2004-2006 2.
Meterials :
Направен од Висок Квалитет и Издржлив Материјал Кој ги Исполнува OE Стандард
Сите Делови Ние Ги Користиме Се Највисок Стандард Во Индустријата
Инсталација-водич :
Во основа,постојат два начини да се најде на гориво пумпа (Зависи од видот на возилото). ви благодариме !
Почитувани купувачот ни остави пет ѕвездички ви благодариме!
Ви благодариме!
.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
Lexus ES350 2007-2010 3.5L
Производителот Дел Број:
23280-22010/ 5G1060/PR4034/PR335/PR236
Осветленост Дел Број:
94856918 23280-22010/ 5G1060/PR4034/PR335/PR236
Објектот Ширина:
Lexus ES330 2004-2006 3.3L
Специјални Функции:
Вбризгување На Гориво Регулатор На Притисок
Другиот Дел Број:
23280-22010 /23280 22010 /2328022010
Објектот Тежина:
0.05KG
Материјал Тип:
Челик / Бакар/Гума
Објектот Должина:
Chevrolet Prizm 1998-2002 1.8L
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
LARATH
Поставување на Возило:
Масло Резервоари За Гориво
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Scion Модел:
Scion тц xA xB 2005-2010 2.4 1.5 L L
Тојота Модел:
Camry 1999-2006 2.2 L 2.4 3.0 L L 3.3 L
Тојота Model1:
Авалон 2002-20011 3.0 L L 3.5
Тојота Model2:
Celica 2000-2005 1.8 L
Тојота Model3:
Е Корола 1998-2006 1.8 L
Тојота Model4:
Ехо 2000-2005 1.5 L
Тојота Model5:
Матрица 2003-2006 1.8 L
Тојота Model6:
MR2 Spyder 2000-2005 1.8 L
Тојота Model7:
Сиена 2001-2008 3.0 L 2.4 3.0 L L
Pontiac Model1:
Pontiac Атмосфера, 2003-2006 1.8 L

Купувачи како што избираат