.

.

XZXBBAG Вистинска Кожа Копче Паричникот Торба Креативна Облека Форма Автомобил Копче Случај Автомобилот Копче Организатор Покритие За Општи Автомобил Алармот

XZXBBAG Вистинска Кожа Копче Паричникот Торба Креативна Облека Форма Автомобил Копче Случај Автомобилот Копче

Оценка на посетителот:

DEN 222.00 -6 %
DEN 236.16
Залиха
Достапно за нарачка

-100% Сосема Нов И Висок Квалитет на -Името : Вистински Cowhide Мажи Жени Автомобил Копче Паричник -Материјал : Вистинска Кожа -Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 10*7 CM - Пакетот вклучува : 1 * Вистински Cowhide Мажи Жени Автомобил Копче Паричникот ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. 4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена. 5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Паричници
Бренд Име:
XZXBBAG
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
10cm
Број На Модел На:
XB105
Обликот:
Перница
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
Cowhide
Шаблон Тип:
Геометриски
Име:
Вистински Cowhide Мажи Жени Автомобил Копче Паричник
боја:
црна,Црвена,Кафеава,кафе
Големина:
10*7CM
Отворен начин:
Ископ на јаже
Примена:
Автомобил Копчиња Торба
Пол:
Неутрален/девојка/жена/women/дами/ Женски/girls/men/мажи
Употреба:
Копчињата Housekeeper
Use1:
Автомобил Копчиња Торба

Купувачи како што избираат