.

.

С&U2017 Ѕвезда Стил Нови Пристигнување Мода Долго Tassel Капка Обетки Дрвени Ѕвезда Dangle Обетки за Жените Brincos

С&U2017 Ѕвезда Стил Нови Пристигнување Мода Долго Tassel Капка Обетки Дрвени Ѕвезда Dangle Обетки за Жените

Оценка на посетителот:

DEN 147.84
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E104
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E104

Купувачи како што избираат