.

.

Адвокатско Дебели Топло Корални Руно Пантофли Не се лизга Памучни Чорапи Кат Крпа 17Nov3

Адвокатско Дебели Топло Корални Руно Пантофли Не се лизга Памучни Чорапи Кат Крпа 17Nov3

Оценка на посетителот:

DEN 165.00 -25 %
DEN 220.32
Залиха
Достапно за нарачка

Адвокатско Дебели Топло Корални Руно Пантофли Не се лизга Памучни Чорапи Кат Крпа
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 Пар
Шаблон Тип : Цврсти
Не се Лизга ѓон, Машина мие, се исуши
Пот, обликување, deodorant, анти триење, пропустливост на воздух
Хигиенски алтернатива на боси нозе
Големина На : Слободен Големина
Материјал : Памук
Боја : Како што е прикажано
Пакет Содржина :
1 Pair Чорапи
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
KLV
Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
/////
Објектот Должина:
Slipper Socks
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Пакетот вклучува:
1 пар чорапи

Купувачи како што избираат